Drukarz

Maszyna do pisania i drukowania dokumentów oraz kopert. Może zostać wykorzystana do sporządzania dokumentów w sytuacjach, gdy nie prowadzimy bazy danych, np. do wydrukowania świadectwa Chrztu dorosłej osoby, którą mamy w księgach, ale nie w postaci cyfrowej.

FARA drukarz
FARA drukarz
FARA drukarz
FARA drukarz
FARA drukarz
FARA drukarz

Program Drukarz to „maszyna do pisania” służąca do wystawiania i drukowania dokumentów takich jak świadectwa, zaświadczenia czy prośby o dyspensę, a także do nadruku formularza konkordatowego z USC. Program pozwala także na drukowanie kopert pozwalając na ich ręczne adresowanie jak i na szybkie wybieranie adresów z katalogu parafii, książki adresowej i innych rejestrów.

Drukarz pozwala na wypełnienie na ekranie formularza z danymi niezbędnymi do danego dokumentu i sporządzenia jego wydruku z wykorzystaniem szablonów z programu Fara. Drukarz nie jest jednak bazą danych, lecz maszyną do pisania! Pozwala na drukowanie dokumentów także dla osób, których w bazie danych nie ma!

Współpracując z programem Fara “Drukarz” integruje się z systemem pozwalając dodatkowo kopiować potrzebne dane z kartoteki parafialnej. Drukarz potrafi też zintegrować się z bezpłatną MiniFarą 5.0 korzystając z jej kartoteki.

Zasada działania programu jest więc prosta:

  • Wybierz rodzaj dokumentu.
  • Wypełnij formularz.
  • Wybierz szablon.
  • Wydrukuj.

Cena programu to [cena]. Wielkość pakietu: ok. 200 MB

KUP TERAZ
Zamawiam program FARA-DRUKARZ w cenie [cena]
Licencja może zakupiona dla parafii lub personalnie na osobę - ma to znaczenie w przypadku zmiany parafii przez kupującego. Jeśli licencja jest zakupiona dla parafii to musi ona pozostać na tej parafii. Jeśli jest to licencja personalna (na osobę) to przy zmianie parafii program trzeba odinstalować i można go ponownie instalować na nowej parafii. Dotychczasowa parafia chcąc korzystać z programu musi wtedy wykupić nową licencję.


poszło
Zamówienie zostało przekazane do realizacji

Zamówienie zostało przekazane do firmy SIGNUM-NET i zostanie zrealizowane w ciągu 1-3 dni roboczych.
Na podany adres [email] zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do pobrania programu, numer licencji (kod aktywujący) oraz instrukcje instalacji.

Jeżeli wiadomość nie dotrze prosimy sprawdzić, czy email z zamówieniem wysłany z adresu w domenie @fara.pl nie został umieszczony w folderze ze spamem!