Włodzimierz Kessler

Łatki

Łatki to specjalne, niewielkie aplikacje publikowane gdy okaże się, że w ostatniej aktualizacji do programu zakradł się błąd. Łatki nie są publikowane jako oddzielne pliki. Z chwilą opublikowania łatki automatycznie zostaje ona również umieszczona w aktualizacji i w programach instalacyjnych.

Jeśli komputer jest podłączony do Internetu i program FARA ma włączone aktualizacje automatyczne to łatki pobierane są z serwera i instalowane “w tle” – użytkownik programu tego nie widzi i nie musi zawracać sobie tym głowy.

Jeśli komputer nie jest podłączony do Internetu lub funkcje aktualizacji automatycznych są wyłączone można w każdej chwili na innym komputerze pobrać aktualizację zbiorczą programu (z tego miejsca ») i zainstalować ją tam, gdzie jest zainstalowany program FARA.

Łatki do wersji 5.0.76 z 2 stycznia 2021:

17 stycznia 2021:

  • Usunięto błąd powodujący, że kolumna z nazwiskiem rodowym na karcie rodzinnej była przesunięta na skrajną, prawą pozycję.
  • Usunięto błąd, powodujący niedrukowanie polskich znaków w raporcie miesięcznym w aplikacji do ósemkowania.

12 stycznia 2021:

  • Usunięto błąd powodujący, że aplikacja Drukarz nie zawsze wyświetlała na liście druków protokoły 01, 01a i 01b.

7 stycznia 2021:

  • Dodano święta ruchome na lata 2021-2024, bez czego aplikacja do ewidencji ogłoszeń nie dodawała nazwy tygodnia/niedzieli.

Ta strona używa plików cookie, aby usprawnić korzystanie z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz i opuścić tę stronę. Akceptuj