mFara w App Store

Włodzimierz Kessler

Na iPadzie wszystkie aplikacje pobiera się ze sklepu App Sore firmy Apple. Aby pobrać mFarę należy na iPadzie wejść do sklepu App Store i w polu wyszukiwania aplikacji wpisać nazwę mFara. Kiedy sklep wyświetli fiszkę aplikacji można ją pobrać. Na jednym z ekranów iPada pojawi się wówczas ikona aplikacji.

Aplikacja pobiera się bezpłatnie i instaluje z pewnymi ograniczeniami. Aby je odblokować i kupić pełną wersję należy w samej aplikacji mFara stuknąć w ikonę sklepu, umieszczoną w prawym dolnym i tam wybrać elementy, które chcemy kupić.

Zakup odbywa się w sklepie App Store. Płatność pobierana jest z karty płatniczej zarejestrowanej w sklepie przez firmę Apple. Firma SIGNUM-NET nie ma dostępu do danych kart ani innych szczegółów płatności.

Jeśli przeglądasz tę stronę na iPadzie możesz kliknąć w ikonę poniżej, aby od razu pobrać mFarę z App Store i zainstalować ją.

Pobierz z App Store

Ta strona używa plików cookie, aby usprawnić korzystanie z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz i opuścić tę stronę. Akceptuj