Drukarz

Włodzimierz Kessler
drukarz1
drukarz4
drukarz2
drukarz3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Program Drukarz to „maszyna do pisania” służąca do wystawiania i drukowania dokumentów takich jak świadectwa, zaświadczenia czy prośby o dyspensę, a także do nadruku formularza konkordatowego z USC. Program pozwala także na drukowanie kopert pozwalając na ich ręczne adresowanie jak i na szybkie wybieranie adresów z katalogu parafii, książki adresowej i innych rejestrów.

Drukarz pozwala na wypełnienie na ekranie formularza z danymi niezbędnymi do danego dokumentu i sporządzenia jego wydruku z wykorzystaniem szablonów z programu Fara. Drukarz nie jest jednak bazą danych, lecz maszyną do pisania! Pozwala na drukowanie dokumentów także dla osób, których w bazie danych nie ma !

Współpracując z programem Fara “Drukarz” integruje się z systemem pozwalając dodatkowo kopiować potrzebne dane z kartoteki parafialnej. Drukarz potrafi też zintegrować się z bezpłatną MiniFarą 5.0 korzystając z jej kartoteki.

Zasada działania programu jest więc prosta:

  • wybierz rodzaj dokumentu
  • wypełnij formularz,
  • wybierz szablon,
  • wydrukuj.
Koszt programu Drukarz to 180 zł

Ta strona używa plików cookie, aby usprawnić korzystanie z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz i opuścić tę stronę. Akceptuj