Drukarz

Włodzimierz Kessler
drukarz1
drukarz4
drukarz2
drukarz3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Program Drukarz to „maszyna do pisania” służąca do wystawiania i drukowania dokumentów takich jak świadectwa, zaświadczenia czy prośby o dyspensę, a także do nadruku formularza konkordatowego z USC. Program pozwala także na drukowanie kopert pozwalając na ich ręczne adresowanie jak i na szybkie wybieranie adresów z katalogu parafii, książki adresowej i innych rejestrów.

Drukarz pozwala na wypełnienie na ekranie formularza z danymi niezbędnymi do danego dokumentu i sporządzenia jego wydruku z wykorzystaniem szablonów z programu Fara. Drukarz nie jest jednak bazą danych, lecz maszyną do pisania! Pozwala na drukowanie dokumentów także dla osób, których w bazie danych nie ma !

Współpracując z programem Fara “Drukarz” integruje się z systemem pozwalając dodatkowo kopiować potrzebne dane z kartoteki parafialnej. Drukarz potrafi też zintegrować się z bezpłatną MiniFarą 5.0 korzystając z jej kartoteki.

Zasada działania programu jest więc prosta:

  • wybierz rodzaj dokumentu
  • wypełnij formularz,
  • wybierz szablon,
  • wydrukuj.

Koszt programu Drukarz to

180 zł, gdy program pobierany jest przez Internet (ok. 130 MB) (płatność przelewem)
200 zł, gdy program dostarczany jest pocztą na płycie CD (przesyłka pobraniowa)

Ta strona używa plików cookie, aby usprawnić korzystanie z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz i opuścić tę stronę. Akceptuj