Cmentarz online

Włodzimierz Kessler

Cmentarz online to aplikacja programu FARA pozwalająca na bezobsługową aktualizację wyszukiwarki grobów na stronie WWW bezpośrednio z programu FARA. Na stronach opartych na Wordpress i Joomla instalujemy komponenty obejmujące wyszukiwarkę grobów (wraz ze zdjęciami) oraz (opcjonalnie) rocznice, wykaz grobów opłaconych, wykaz grobów nieopłaconych, wykaz miejsc wolnych i galerie zdjęć. Wszystko zostaje sprzężone z programem FARA, który prowadzi pełną ewidencję grobów, pochowanych i opłat na lokalnym komputerze w parafii (nie w Internecie!).

Koszt połączenia ze stroną to od 0 do 300 zł (opłata jednorazowa) – zależnie od wymagań dotyczących funkcjonalności modułu na stronie WWW. W przypadku stron WWW tworzonych przy pomocy innych narzędzi wycena jest indywidualna.

Dla posiadaczy pełnego zestawu programu FARA usługa jest bezpłatna. 

Usługa nie obejmuje interaktywnej mapy cmentarza. W takim przypadku mapa jest usługą dodatkową wg. wyceny indywidualnej.

cmentarz_1
fara_cmentarz-2
fara_cmentarz_3
fara_cmentarz_4
fara_cmentarz_5
fara_wierzchowo_3
fara_wierzchowo_1
fara_wierzchowo_2
PlayPause
previous arrow
next arrow
cmentarz_1
fara_cmentarz-2
fara_cmentarz_3
fara_cmentarz_4
fara_cmentarz_5
fara_wierzchowo_3
fara_wierzchowo_1
fara_wierzchowo_2
previous arrow
next arrow
Shadow

Ta strona używa plików cookie, aby usprawnić korzystanie z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz i opuścić tę stronę. Akceptuj